Gerçek Yaşanmış Acı Verici Aldatma Hikayesi: Kocasını Aldatan Ka

2010-04-19 00:46:00

  Bir zamanlar iki sevgili varmış. Bunlar gerçekten birbirlerini çok sevmişler. Adam oldukça zengin kadınsa çok fakir bir ailenin kızıymış. Kadın sevdiği kişiye ailesini her zaman zengin bir aile olarak anlatıyormuş. Genç adam sevdiği kadının ailesini tanımak istediğinde ailem yurt dışında ve ben burada tek başıma kız arkadaşımla yaşıyorum diyormuş.

  Genç kadın ailenin tek çocuğu olduğunu söylüyormuş. Aslında genç kadın 7 kardeşmiş genç kadının aslında kötü bir niyeti olduğundan yalan söylemiyor aksine genç adamın onu sevmeyeceğini ve küçümseyeceğini düşünüyormuş. Ama genç adam okadar özel bir insanmış ki bu durumu bilse de yine genç kadının hakkındaki düşünceler değişmeyecek kadar iyi bir insanmış.

  Bir gün genç kadın sevdiği adamdan evlenme teklifi alır. O gün genç kadının da bir sürprizi vardı. Kadın sevinçle  aşkım hamileyim der. Adam önce şok olur sonra da yıldırım nikahıyla evlenmeye karar verirler. Kadın ailesinin hemen gelemeyeceğini ve bu halinin bekleyemeyeceğini söyler. Adam okadar çok iyi kalpli ve dürüsttürki sevdiği kadından hiç şüphelenmez ve sonunda bir hafta içinde yıldırım nikahıyla evlenirler.

  Aradan bir ay geçtikten sonra adam kadına yine ailesini sorar kadın bilmiyorum yakında gelirler henüz anneme söyledim evlendiğimizi der. Gerçekten de henüz bir şey söylememişti iyi bir plan hazırlaması gerekiyordu. Ama iki gün sonra genç kadının kız arkadaşı ve kadının ailesi genç kadının kapısına gelirler. Genç adam karısının arkadaşını tanıyordu sessizce bunlar kim diye sordu. Genç kız karının ailesi dediğinde adam şoke olur. Ama hiç bir şey söylemeden onları içeri davet eder. Genç kadın ailesini karşısında görünce ne yapacağını bilmez ve oracıkta bayılır. Eşi hemen hastaneye götürür ama malesef bebeği kaybederler. Kadın bir süre kendine gelemedi. Sonra eşinden özür dileyerek seni kaybetmek istemedim çok özür dilerim der. Adam yine olgun ve sevecen bir tavırla keşke böyle olmasaydı bak bebeğimizi kaybettik dedi. Daha sonra bana söz ver ne olursa olsun bana yalan söylemeyecek ve benden bir şey saklamayacaksın dedi. Genç kadın kocasına sarılıp söz verdi.

    Aradan 3 yıl geçmiş ve henüz bir bebekleri olmamıştı. Genç kadın yaşadığı düşükten sonra bir çok tedavi gördü ama bir bebekleri olmamıştı. Kocası yine olsun sen bana yetersin diyerek eşine çok iyi destek oluyordu. Son zamanlar genç kadın yaşadığı olanakları dışarıda bütün gününü gezerek değerlendiriyordu. Eşi hiç bir zaman engel olmuyor aksine eşini mutlu gördükçe seviniyordu.

  Ama genç kadın eşinin bu iyi niyetinin karşılığını malesef eşinin en yakın arkadaşıyla onu aldatakrak veriyordu. Genç adam hiç bir şeyden şüphelenmiyordu. Kadında oyununu çok iyi oynuyordu. Bir gün genç adam sürpriz yapmak için eve erken gelir. Eşine aldığı hediyeleri vermek için akşamı bekleyememişti. Genç  kadınsa eşinin geldiğini farkettiğinde hemen kapıya koşar. aşkım seni beklemiyordum der. Genç adam kadının rahatsız olduğunu düşünerek ne o hastamısın hadi seni doktora götüreyim der. Kadın yok canım çok iyiyim saol. Genç adam eşinin hala gecelikle olduğunu ve yüzündeki kızarıklıkları görünce öyle düşünmüştü. Genç kadın evet sabahtan buyana hiç kalkmadım biraz kırgınlık vardı ama şimdi iyiyim seni gördüm ya der.

   Aslında kadın yatak odasındaki sevgilisinin telaşındaydı. Genç adam bak bunları sana aldım bak bu da senin araban şimdi daha rahat gezersin der. Kadın telaşla hadi arabamı göster lütfen der. Adamda peki üzerini değiştir ve aşağı inelim der. Kadında olmaz bekleyemem desede adam yatak odasına eşini kucağına alarak götütrür. Ve kar dolabını açıp eşine kıyafet aramaya çalışırken en yakın arkadaşını çırıl çıplak bir halde görür. Genç adam önce çılgına döner ve eşine dönerek benim sevgimin karşılığı bu muydu? diyerek eşini ve akrabasını evinden kovar. Genç adam hemen avukatını rar ve boşanma davası açar. İlk celsede boşana çift herkes kendi yoluna gider. Genç adam evini ve iş yerini satarak başka bir şehre yerleşir. Genç kadınsa öne ailesinin yanına gider. Sonrada ortalıktan kaybolur. O günden sonra genç kadın ailesinin bulduğu bir kişiyle evlenir. Ama evlendiği kişi çok kötü bir insan çıkar şiddet, alkol ve huzursuzluk yakasını bırakmaz. En sonunda kadın yaptıklarının verdiği pişmanlık ve eşinin zulmü karşısında akli dengesini tamamen kaybeder ve bir akıl hastanesine kapatılır. Genç adamsa hiç kimseyle evlenmeden hayatını çocuklara ve yaşlılara yardıma adar.

Gerçek Yaşanmış Acı Verici Aldatma Hikayesi: Kocasını Aldatan Kadının Acı Sonu

18263
0
0
Yorum Yaz