Kayınvalide İle Damadının Gizli Aşkı: Damadın Kaynanasıyla Olan

2010-05-22 12:40:00

   Yaklaşık 8 yıl önce bir kadın 4 kızından ikincisi olan kızını kendi bulup, beyendiği kişiyle kızının istemediği halde zorla evlendirir. Genç kızın babası yıllar önce en küçük kardeşi henüz 5 yaşındayken iş kazası sebebiyle ölmüştü. Bü yüzden kızın sığınabileceği tek kişi annesiydi. Kısa zaman içinde genç kız istemediği ve tanımadığı kendisinden 13 yaş büyük olan kişiyle evlendi. annesinin evinin yanından bir ev kiralayıp, orada yaşamaya başladılar.

  Genç kız kısa süre içinde anne oldu. Bu bebek onu birazda olsa eşine bağladı. Ama eşi çokta iyi bir insan değildi. Genç kıza en ufak bir saygısı yoktu ve malesef şiddeti, sözlü tacizleride vardı. Genç kız bunu annesine söylediğinde annesi olsun o senin eşin döverde severde diyor kızına susup evinde oturmasını söylüyordu. Hatta annesi sürekli o çok iyi biri demekki sende bir hata varki adamı kızdırıyorsun, sakın kocanı üzme diyordu.

   Genç kız bunun üzerine dahada sessiz davaranıyor ama değişen bir şey olmuyordu. genç kızın bebegi henüz altı aylık olmuştu. Ama bu günlerde genç kızı kötü bir sürpriz bekliyordu. Eşi sık sık eve gelmiyordu. yine bir gece bebeğinin ateşlenmesi üzerine hemen annesinin evine gittiğinde eşini orada bulur. Bu durumu sorduğunda annen benimle konuşmak istedi der ve genç kız bunada inanır. Bir ay sonra genç kızın bir küçük kardeşi yanına gelir ve annesinin evde olmadığını gece gitmiş olduğunu söyler. Genç kız buna bir anlam veremese de olsun nereye gidecek gelir merak etme der.

   aradan 3 gün geçer ama annesi ve eşi hala ortalarda yoktur. Genç kız eşinin çalıştığı yere gittiğinde eşinin patronu kızım kocan birikmiş 5 aylığını aldı ve yanındaki bir bayanla gitti der. Genç kız göz yaşları içinde evine döner. Ama hala eşinin kimle kaçtığını ve annesinin de nerde olduğunu bilmediği için. hemen kızını alıp karokala gider. Durumu karokola bildirir. Karakoldaki amir kızım annen eşinle kaçmış olabilir mi? aralarında bir şey varmı? diye sordu.

   Genç kız asla olamaz annemin başına bir şey gelmiştir mutlaka evet eşimin bir kadınla gittiğini biliyorum ama bu olmaz olamaz der. Amir peki kızım sadece emin olmak isdedim der. Sonra genç kız evine gidip beklemeye başlar. Bir yandan da annesi için dualar eder. Aradan geçen zaman içinde zaten kıt kanat geçinen genç kız ve kardeşleri oldukça çekilmez bir hayatın pençelerinde yaşamaya çalışır. Aradan altı ay geçtikten sonra genç kızın annesi hiç bir şey olmamış gibi evine pişkin pişkin sırıtarak döner. Çocukları onu sevgiyle ve sevinçle karşılar. anneleri onlara sadece kafamı dinlemek istediğim için gittim der.

   Genç kadın anne eşimde gitti ve gelmedi dediğinde merak etme o da yakında gelir der. Gerçektende akşam genç kadının kocası evine döner. Ama eşine ondan boşanmak istediğini ve başkasını sevdiğini söyler. Genç kız henüz 16 yaşında evlendiği ve bir çok şeyine katlandığı bu adamaın ne yapmak istediğini ve neden bunu yaptığını sorar. Adam zaten seninle evlenmek istemedim ama sevdiğim kadına yakın olmak için bunu yaptım. Senden önce ve senden sonra  hatta şu anda sadece o var dediğinde genç kız bağırıp, çağırarak ve ağlayarak kim o diye sorar?. Adam gel seni tanıştırayım der. Genç kadın aslında o kişiyi görmek bile istemiyordu ama çok merak ediyordu. Kimdi bu iğrenç oyunu oynayan en azından bunu bilmeliydi.

   Genç kızı alıp kayın validesinin evine giden adam eşinin tepkisiyle karşılaşır. Ne o o aşalık kadını bu eve benim annemin evine mi? getireceksin dediğinde eşi hayır o zaten burada der. Damat içeri girdiğinde kayınvalidenin adeta gözleri parlar Genç kız anne bak damadının beni zorla evlendirdiğin adamaın bana yaptığına bak der. Genç kız öfkeyle bağırır söyle hadi kimmiş? o çabuk söyle anne ayağa kalkar ve beni mi? soruyorsun. Genç kız yeter ne olur bana açık söyleyin neler oluyor der. Çünkü hala annesinin o kişi olduğunu aklının ucundan bile geçirmiyor ve hatta annesinin desteğini bekliyordu. Annesi kızının yanından geçip, damadının elini tutar evet o kadın benim ben onu oda beni seviyor en kısa zamanda da senden boşanıp, evleneceğiz dediğinde genç kız ani bir şok yaşayarak hem ağlıyor, hem bağırıyor ve hemde gülüyordu. genç kız oracıkta bayğınlık geçirdi. Kardeşi hemen bir komşusunu çağırıp, ablasını en yakın bir hastaneye götürdüler. oradan da akıl hastanesine yatırılarak 6 ay boyunca tedavi gördü.

   Annesi adeta hiç bir şey olmamış ve bunca şeyin sebebi o değilmiş gibi hayatını yaşamaya ve kendinden 10 yaş küçük eşiyle imam nikahı altında evlenip birde hamile kaldı. Hatta kızının evlendiğinde kiralayıp, yerleştirdiği evinde yaşamaya başladı. En üzücü olanıysa da henüz anne demeye yeni başlayan genç kızın bebeği annanesine anne demeye başladı. Genç kız 6 ay sonra hastaneden evine yollandı. Kardeşleri amcalarının yanına yerleşmişti ve bebeği de artık annesine anne diyordu. Sokaklarda yaşamaya başladı. Eşi onu boşayıp, kaynanasıyla evlendi. Genç kız bir gün kendinden 30 yaş büyük bir adam onunla evlenmek istedi. Genç kız çaresizce adamla evlenmeyi kabul etti. Ama bilmediği bir şey daha vardı. O evlendiği adam çok mam çok varlıklı bir adamdı. Sonunda evlendiği adamın desteğini alarak kızını 2 yaşına geldiğinde yanına aldı. Evlendiği adamın hiç çocuğu yoktu ve gerçektende çok iyi bir insandı. Genç kıza çok iyi davranıyor ve küçük kızınıda kendi üstüne alıp, başka bir şehire yerleştiler. Genç kız için geçmişine aiit hiç bir şey yoktu. Sadece kardeşleriyle görüşüyordu. Diğer hiç bir akrabasıyla görüşmüyordu çünkü onlar ona hiç destek olmamıştı.

   Kayınvalide ile damadı ise evliliklerine devam ediyor ve kayınvalide 2 ci çocuğa da hamileydi. Genç kız kendinden 30 yaş büyük olan eşine gerçekten de aşık olmuş ve onu çok seviyordu. Adam genç kızı çok seviyor ve çok ta değer veriyordu. Bu durum genç kızı kendine bağlamaya yetmişti.

Kayınvalide İle Damadının Gizli Aşkı: Damadın Kaynanasıyla Olan Gerçek Yaşanmış Aşk Hikayesi

51396
0
0
Yorum Yaz